Video

Leczenie jaskry

Jak leczy się jaskrę? Jakie są nowoczesne metody leczenia jaskry? Odpowiada specjalista okulistyki dr n. med. Marcin Jezierski z warszawskiego oddziału Zacisze.

Video

Jak ćwiczyć w biurze?

Praca biurowa nie jest wymarzonym zajęciem dla Twojego zdrowia. Jak ćwiczyć mięśnie karku podczas pracy przy biurku? Jak zadbać o siebie podczas długich godzin w biurze?

Video

Co to jest mezoterapia?

Mezoterapia to nieinwazyjna metoda stosowana do odmłodzenia, rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry. Jest polecana także w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry.

Video

Objawy i leczenie zapalenia zatok

Jak rozpoznać zapalenie zatok? O tym jak wygląda profesjonalne badanie i leczenie - mówi specjalista laryngologii lek. Robert Osmólski z Enel-med.

Video

Co to jest Cellular Matrix? Zobacz jak wygląda zabieg!

Prozdrowotny zabieg, który pomoże Ci zadbać o swoją twarz. Stymuluje produkcję kolagenu, wpływa na odnowienie skóry, jej koloryt i napięcie.

Video

Trening motoryczny dla dzieci. Im wcześniej tym lepiej!

Trening motoryczny dla dzieci już od szóstego roku życia, to lepsze zdrowie na przyszłość i dobre przygotowanie do życia sportowca.

Video

Zdrowe odchudzanie!

Jakie błędy najczęściej popełniamy przy odchudzaniu? O czym warto pamiętać gubiąc zbędne kilogramy? Jak zdrowo się odchudzać mówi dietetyk mgr Natalia Torchała.

Video

Stres? Niezdrowe myślenie!

Przyczyną stresu często jest niezdrowe myślenie. Czym jest i jak się z niego wyleczyć? Jak sobie radzić ze stresem mówi psycholog Karolina Dyrla-Mularczyk z poznańskiego Enel-med.

Video

Niechirurgiczny lifting twarzy - Ulthera

To jedyna dostępna nieinwazyjna terapią odmładzania skóry, wykorzystująca ultradźwięki. Zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia.

Video

Co jeść przy zatruciu?

Biegunka, ból, zmęczenie, często odwodnienie. Zatrucia pokarmowe zamieniają życie w koszmar, jak sobie z nimi radzić? Co i jak jeść po zatruciu - mówi dietetyk mgr Natalia Torchała.

Video

Lipoliza iniekcyjna - co to jest

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej. W jaki sposób rozpuszcza się tkanka tłuszczowa? Zobacz zabieg dr n. med. Krzysztofa Jakubowskiego z warszawskiej Kilikinki Etell.

Video

Co zyskują kobiety?

Wiesz jak ćwiczyć, ile ćwiczyć i zyskujesz motywatora. To jednak nie jedyne zalety zajęć z trenerem personalnym.  - Liczą się efekty, a te budują dobre samopoczucie mówi Robert Temczuk z Enel-sport.

Video

Badania genetyczne: dieta

Wiedza o tym co powinnaś jeść, to potężna broń w walce o zdrowie. Badania genetyczne pozwolą Ci sprawdzić co lubi a czego nie toleruje Twój organizm i dopasować odpowiednią dietę.

Video

Rwa kulszowa? Jak zmniejszyć ból?

Podawanie środków przeciwbólowych to tylko pudrowanie problemu. Co zrobić gdy musimy zmagać się z rwą kulszową? Jaka pozycja jest najlepsza?

Video

Rehabilitacja: nie tylko dla sportowców!

Pomóż sobie wrócić do zdrowia, cokolwiek robisz! Rehabilitacja pomaga każdemu, nie tylko zawodowym sportowcom. Dlaczego warto?

Video

Jak leczyć żylaki odbytu? Mówi dr hab. Łukasz Krokowicz

Czym są żylaki odbytu i jak trzeba je leczyć? Tej choroby nie wolno lekceważyć, dolegliwości mogą być mylące!

Video

Jak wspierać dziecko w sporcie? Rady psychologa

Dla Twojego dziecka wsparcie najbliższych jest bardzo ważne. Jak to robić, żeby nie spowodować niepotrzebnych problemów? Ważne są pozytywne emocje!

Video

Słoneczna łączka na każdą pogodę!

Gdy pogoda na dworze nie sprzyja słonecznym kąpielom jest inny, bezpieczny sposób na poprawę samopoczucia. Szczególnie w deszczowe dni!

Video

Migdałki. Co się dzieje z dzieckiem?

Powracające infekcje u dzieci, które zaczęły chodzić do żłobka czy przedszkola to zmora także dla rodziców. Często wiąże się to z przerostem migdałków.

Video

Trener personalny = lepsze efekty

Wsparcie pracy nad budową sylwetki. "Trener personalny dostosuje ćwiczenia do możliwości i sprawi, że efekty będą lepsze " mówi Robert Temczuk z Enel-sport.

Video

Relaks we dwoje: rytuał Hammam

Rytuał Hammam odżywia i wygładza skórę, oczyszcza organizm z toksyn i redukuje zmarszczki oraz cellulit. W Enel-sport polecany szczególnie dla par!

Video

Gardłowa sprawa? To może być refluks.

Objawy problemów z zatokami czy astmy mogą okazać się mylące. Dziś potrafimy zdiagnozować także inną przyczynę nawracających kłopotów z gardłem.

Video

Ćwiczenia podczas ciąży?

Ćwiczenia podczas ciąży to pomoc dla kręgosłupa, łagodzenie stresu i lepsze samopoczucie. - Łatwiej też dojść do formy po porodzie - mówi Milena Kowalczyk-Winogrodzka z Enel-sport.

Video

Nietrzymanie moczu? Pomagamy!

Poprawiamy komfort życia - mówi o laserowej metodzie leczenia specjalista ginekologii i medycyny estetycznej lek. Zdzisław Dubnicki z kliniki Estell.

Video

Co zyskuje kobieta po wizycie w Estell?

Zadbana kobieta, która pozbywa się mankamentów promieniuje pozytywną energią. Apelujemy także do panów, by zadbali o swoje skarby!

Video

Szeroki uśmiech w każdym wieku!

- Już nawet dwa implanty mogą pozwolić na odbudowę łuku zębowego i protezę, która się porządnie trzyma - mówi stomatolog lek. Sławomira Gontarczyk.

Video

Co to jest e-wizyta?

Możliwość kontaktu z lekarzem bez wychodzenia z domu, to najwygodniejszy sposób na konsultację. Dzięki nowoczesnej technologii zyskujesz specjalistów na wyciągnięcie ręki. Gdziekolwiek jesteś!

Video

Pierwsza w życiu wizyta u dentysty? Sześć miesięcy!

Zdrowe zęby dziecka to przez pierwsze lata zadanie dla Mamy i Taty. Pierwsza wizyta naszej pociechy u dentysty powinna nastąpić  po pół roku życia!

Video

Ubezpieczyć się wiosną!

Wiosenne pakiety w Enel-med to szansa na to by spać spokojniej i oszczędzić pieniądze. Monika Wilk z działu Ubezpieczeń Zdrowotnych opowiada jak korzystnie zadbać o zdrowie.

Video

Implanty: dlaczego, dla kogo?

Mozemy lepiej jeść i swobodniej się usmiechać. Implanty pełnią też inną istotną rolę, szczególnie dla osób starszych. Nowoczesna stomatologia pozwala pełniej cieszyć się życiem!

Video

Dziecko wybiło sobie ząb, co robić?

Aktywność fizyczna prowadzi do zdrowia naszych dzieci poprzez rozmaite przypadki i wypadki. Zdarza się, że dziecko traci nagle ząb, można go można uratować!

Video

Przyczyny bezsenności

Zdrowy, efektywny sen pozwala na dobre samopoczucie i aktywność, nieprzespane noce to kiepskie zdrowie i fatalny nastrój. Co sprawia, że nie można zasnąć? Jakie są przyczyny bezsenności?

Video

Alergiczne choroby oczu. Jak się leczyć?

Wiosna to czas, w którym alergików rozpoznaje się po oczach. Jak sobie radzić, mówi specjalista okulistyki dr n. med. Marcin Jezierski ze Szpitala Zacisze.

Video

Ginekologia estetyczna. Warto rozmawiać!

Ginekologia estetyczna dostrzega problemy, często nie kwalifikowane do leczenia chirurgicznego. Wpływają one jednak na samopoczucie i komfort życia.

POKAŻ WIĘCEJ
Pakiet Przegląd Zdrowia 24h

Pakiet Przegląd Zdrowia 24h

Kompleksowy przegląd zdrowia

W pędzie życia, obowiązków i spraw do załatwienia zapominamy o tym co najważniejsze, czyli o własnym zdrowiu. Realizacja pakietu "PRZEGLĄD ZDROWIA 24H" pozwala na chwilę zatrzymania pędu jaki na codzień nami kieruje, i poświęcenie czasu na sprawdzenie własnego organizmu. Badania pozwalają na ocenę ogólnego stanu zdrowia w zaledwie jedeń dzień, w jednym miejscu oraz komfortowych warunkach.

dowiedz się więcej
Pakiet Mężczyzna 24h

Pakiet Mężczyzna 24h

Kompleksowy przegląd zdrowia

Pakiet badań dedykowany wszystkim mężczyznom żyjącym intensywnie, którym w codziennym pędzie życia brakuje czasu na dokładne sprawdzenie swojego stanu zdrowia. Pakiet "MĘŻCZYZNA 24H" daje możliwość zrealizowania wielu badań i konsultacji w którkim czasie oraz w jednym miejscu, w komfortowych warunkach. Nad ułożeniem harmonogramu dnia badań oraz nad jego przebiegiem czuwa indywidualny dedykowany opiekun.

dowiedz się więcej
Pakiet Kobieta 24h

Pakiet Kobieta 24h

Kompleksowy przegląd zdrowia

Pakiet badań dedykowany wszystkim kobietom żyjącym intensywnie, którym w codziennym pędzie życia brakuje czasu na dokładne sprawdzenie swojego stanu zdrowia. Pakiet "KOBIETA 24H" daje możliwość zrealizowania wielu badań i konsultacji w którkim czasie oraz w jednym miejscu, w komfortowych warunkach. Nad ułożeniem harmonogramu dnia badań oraz nad jego przebiegiem czuwa indywidualny dedykowany opiekun.

dowiedz się więcej