Video

Wywiad z Andrzejem Bargielem

Zmęczony, ale szczęśliwy i zadowowlony wrócił do Polski Andrzej Bargiel. Człowiek, który jako pierwszy zjechał na nartach z K2, podzielił się z nami wrażeniami.

Video

Przyczyny i leczenie płaskostopia

Płaskostopie może mieć związek z nieprawidłową pracą mięśni brzucha, czy mięśni rotujących biodro. Dowiedz się jak je leczyć.

Video

Jakie korzyści daje kriokomora?

Krioterapia to skuteczna metoda rehabilitacji i odnowy biologicznej. Dowiedz się i zobacz jak działa i jak korzystać z kriokomory.

Video

Rehabilitacja po zerwaniu więzadeł

Uprawianie sportu po zerwaniu więzadeł musi być poprzedzone rehabilitacją. Jak powinna wyglądać, ile powinna trwać i od czego zależy jej skuteczność?

Video

Jak pracują lekarze reprezentacji Polski?

Na czym polega praca lekarzy i fizjoterapeutów piłkarskiej reprezentacji Polski na mundialu? Jakie są zadania polskiego sztabu medycznego?

Video

Zerwanie więzadeł - leczenie

Zerwanie więzadeł to kontuzja, która coraz częściej pojawia się w sporcie zawodowym i amatorskim. Jak wygląda leczenie? Odpowiada dr n. med. Jacek Jaroszewski z Kliniki Enel-Sport.

Video

Metamorfoza w Enel-Med

O piękny uśmiech kolejnej uczestniczki „Metamorfozy Claudii” zadbała lek.stom. Aneta Warzecha, specjalistka Enel-Med. Dla pani Marioli wizyty w jej gabinecie były przełomowe.

Video

Zyskałam promienny uśmiech!

- Do Metamorfoz Claudii zgłosiła mnie córka - mówi Pani Mariola Zawadzka, która pozbyła się problemu opadających powiek i dzięki lekarzom Enel-Med zyskała promienny uśmiech!

Video

Jacek Jaroszewski: Mam dobre przeczucia!

Dr n. med. Jacek Jaroszewski pełni rolę lekarza piłkarskiej reprezentacji Polski. Z nami dzieli swoją prywatną opinią przed mundialem.

Video

Licówki - estetyczne i precyzyjne uzupełnienie

Licówki to precyzyjne i estetyczne uzupełnienie w postaci bardzo cienkich płatków wykonanych z kompozytu lub porcelany.

Video

Dzień Walki z Czerniakiem

Europejski Dzień Walki z Czerniakiem to nie tylko przypomnienie o profilaktyce nowotworowej, ale też okazja do bezpłatnych badań - mówi dr n. med. Tatiana Livai z Kliniki Estell.

Video

Punkt G - wypełnienie

Uważany przez wielu badaczy za najbardziej erogenny punkt ciała, także może być leczony niechirurgicznie. Na czym polega wypełnienie punktu G? Jaki to zabieg?

Video

Zerwanie więzadeł - przyczyny

Zerwanie więzadeł, szczególnie w kolanie, jest kontuzją coraz częściej spotykaną wśród sportowców zawodowych i amatorskich. Dlaczego tak się dzieje mówi dr n. med. Jacek Jaroszewski.

Video

Wybielanie zębów

Czy wybielanie zębów niszczy szkliwo? Jakie są najlepsze metody wybielania zębów? Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem? O szczegółach mówi specjalista Kliniki Estell lek. stom. Ewa Adamska.

Video

Czerniak - opalanie zwiększa ryzyko

Czerniak to złośliwy nowotwór skóry, który najczęściej powstaje w obrębie znamion barwnikowych. Kto ma predyspozycje do czerniaka?

Video

Szczepienia albo zdrowie

W krajach, gdzie pojawia się szkodliwa moda na nieszczepienie, wracają choroby sprzed lat. W Polsce lekarze znów walczą z różyczką czy odrą, podobnie jest z rosnącą liczbą zachorowań na grypę.

Video

Przebarwienia miejsc intymnych - leczenie

Kobiety, które nie akceptują przebarwień miejsc intymnych mogą liczyć na lekarzy ginekologii estetycznej. Dowiedz się jak wygląda leczenie!

Video

Jak zrobić badania genetyczne?

Badania genetyczne pozwalają zdobyć informacje ważne dla Twojego zdrowia i życia. Zobacz jak wykonać badania i sprawdzić co masz w genach.

Video

Zmiany na powiekach

Czy zmiany pojawiające się na powiekach są niebezpieczne? Jak je rozpoznać i w jaki sposób je leczyć? Tłumaczy specjalista okulistyki lek. Beata Adamus z Enel-Med Zacisze.

Video

Karetka specjalistyczna

Lekarze, którzy spełniają kryteria systemu ratownictwa medycznego, ratownicy medyczni i pielęgniarze. W jakich sytuacjach możesz liczyć na karetkę specjalistyczną?

Video

Poprawa i odbudowa uzębienia

- Nie można poprawiać tylko zębów przednich, nie uwzględniają zębów bocznych, które są fundamentem prawidłowego zgryzu.

Video

Augumentacja punktu G

Punkt G uważany jest przez wielu badaczy za strefę najbardziej erogenną. Zabieg opiera się na niechirurgicznej metodzie, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G.

Video

Kiedy korzystać z medycyny wyjazdowej?

To pomoc dla pacjentów, którzy nie mogą udać się na wizytę lekarską do gabinetu. Jakie choroby i jaki stan zdrowia pozwalają skorzystać z medycyny wyjazdowej?

Video

Sposób na usuwanie owłosienia

Epilacja laserowa to znakomita metoda usuwania zbędnego owłosienia. Nowoczesna technologia pozwala zadbać o gładką i zdrową skórę.

Video

Poprawa jakości życia intymnego

Kobiety, które zauważają po porodzie zmiany wpływające na jakość życia intymnego, mogą to zmienić. Jakie zabiegi są skuteczne?

Video

Telemedycyna bez tajemnic

Wszystko co warto wiedzieć o telemedycynie. Czy lekarz może wystawić skierowanie na badania albo receptę? Czy prawo pozwala lekarzowi wystawiać zwolnienia?

Video

Wizyty domowe

Kto może skorzystać z wizyty domowej? Jakiego rodzaju choroby pozwalają umówić wizytę lekarska do domu, z jakimi lepiej zgłosić się do poradni?

Video

Uśmiech jak marzenie

„Metamorfozy Claudii” to program odnowy, w którym kobiety spełniają swoje marzenia. Zobacz jak pani Katarzyna zyskała piękny uśmiech w Klinice Stomtologii Enel-Med.

Video

Z chorobą do pracy?

Czujesz się źle, ale przecież w pracy jest tyle do zrobienia? Znów ktoś przyszedł do biura chory? Czy chorzy na grypę mogą chodzić do pracy i jak można się zarażać np. grypą?

Video

Z górami nie ma żartów

Każda wyprawa w wysokie góry to sprawdzian wytrzymałości dla organizmu. Andrzej Bargiel do swojej kolejnej wyprawy profesjonalnie przygotowuje się w Enel-Sport.

Video

Oczy: dieta czy suplementy?

To co jesz wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, także oczu. Czy zdrowa dieta wystarczy by zadbać o zdrowe oczy, czy potrzebne są dodatkowe suplementy? Sprawdź to!

Video

Łzawienie

Łzawienie to objaw towarzyszący wielu chorobom narządu wzroku. Co sprawia, że oczy łzawią? Jakie mogą być przyczyny łzawienia? Kiedy zgłosić się do lekarza?

Video

Nużeniec - co to jest?

Po 40. roku życia może mieć go nawet większość z nas. Czym jest nużeniec, czy jest groźny? Jak wygląda leczenie? Wyjaśnia lek. Robert Chrabański, okulista Enel-Med.

Video

Czy SMOG niszczy wzrok?

Zanieczyszczone powietrze niekorzystnie wpływa na Twój organizm. Czy smog niszczy także wzrok? Czy można się bronić przed smogiem? Pytamy specjalistę okulistyki.

Video

Ginekologia estetyczna: pomaga kobietom

Nietrzymanie moczu to jeden z tematów w gabinecie ginekologii estetycznej. Specjaliści pomagają kobietom, często przez lata walczącym o komfort i zdrowie.

Video

W oku technologii

Nowoczesna technologia pomaga w leczeniu i diagnozie zespołu suchego oka. Właściwe rozpoznanie choroby jest możliwe dzięki wykorzystaniu zdobyczy techniki.

Video

Fotofobia - co to jest?

Fotofobia czyli nadwrażliwość na światło nie jest chorobą. To jeden z objawów schorzeń oczu lub innej choroby ogólnoustrojowej. Skąd się bierze i na czym polega?

Video

Jak rozpoznać zespół suchego oka?

Jakie są objawy zespołu suchego oka? Jak rozpoznać chorobę? Tłumaczy specjalista okulistyki dr n. med. Marcin Jezierski z Enel_Med.

Video

Czy monitory niszczą wzrok?

Czy praca przed komputerem niszczy wzrok? Jaki dystans trzeba zachować od monitora? Wyjaśnia lek. Robert Chrabański z Wysokospecjalistycznej Przychodni Okulistycznej Enel-Med.

Video

Dla kogo dieta bezglutenowa?

Stosowanie diety bezglutenowej nie dla każdego może okazać się korzystne. Przed przykrymi konsekwencjami, które mogą Cię spotkać przestrega dietetyk Enel-Sport.

Video

Dyskopatia bez tajemnic

Dyskopatia dotyka coraz częściej ludzi przed 40. rokiem życia. Kłopoty z kręgosłupem są często efektem pracy biurowej i stylu życia. O chorobie naszej cywilizacji opowiada specjalista.

Video

Redukcja rozstępów laserem frakcyjnym CO2 

Nowoczesna technologia w służbie piękna i dobrego samopoczucia. Zobacz jak wyglądają zabiegi redukcji rozstępów i blizn laserem frakcyjnym CO2.

Video

Leczenie skoliozy dziecięcej

W zależności od stopnia skoliozy dostosowuje się rehabilitację a poważniejszych przypadkach specjalny gorset. O szczegółach mówi specjalista - lek. med. Michał Lenkiewicz.

Video

Rodzice muszą o to zadbać!

Zdrowy kręgosłup dziecka zależy od postawy rodziców, którzy muszą zadbać o to, by ich pociecha nieświadomie nie działała na swoją niekorzyść. Zdrowy kręgosłup to skarb na całe życie!

Video

Zminimalizuj ryzyko upadku osób starszych

Dla osób w starszym wieku każdy upadek może okazać się niezwykle groźny. Warto maksymalnie zabezpieczyć siebie i bliskich przed konsekwencjami upadków.

Video

Co jeść przed bieganiem?

Co jeść przed treningiem, czy można trenować bez śniadania? Na ważne pytania wszystkich sportowców odpowiada dietetyk Enel-Sport Urszula Somow. Nie popełniaj błędów!

Video

Reaktywne zapalenie biodra u dzieci

Kiedy dziecko zaczyna utykać lub odciążać jedną z nóg może być chore na reaktywne zapalenie stawu biodrowego. Objawów nie wolno zlekceważyć!

Video

Jak rozpoznać wady postawy u dziecka?

Jak rozpoznać wady postawy u dziecka? Kiedy i do kogo należy się zgłosić po pomoc mówi fizjoterapeuta Enel-sport Marcin Ciosek.

Video

Jesienne treningi bez choroby

Odporność Twojego organizmu przy aktywności fizycznej, szczególnie jesienią wymaga wsparcia. Jak to skutecznie zrobić tłumaczy dietetyk Enel-Sport Urszula Somow.

Video

Kiedy zakłada się dzieciom opatrunki gipsowe?

Jakie urazy dzieci są leczone przy pomocy unieruchomienia w gipsie? Kiedy stosuje się inny sposób leczenia? Wyjaśnia ortopeda lek.med. Michał Lenkiewicz.

Video

Jaki styl pływacki jest najzdrowszy?

Nie każdy powinien pływać choćby stylem klasycznym, czyli popularną "żabką". Jak pływać dla zdrowia opowiada fizjoterapeuta Enel-Sport - Marcin Ciosek.

Video

Sok z buraka

Ten sok robi karierę wśród sportowców amatorów i zawodowców, szczególnie w dycyplinach wytrzymałościowych. W czym tkwi jego sekret, zdradza dietetyk Urszula Somow z Enel-Sport.

Video

Leczenie wad stóp u dzieci

Szybkie wykrywanie i leczenie jest tu niezwykle ważne. O diagnostyce i metodach leczenia wad stóp u dzieci mówi lek.med. Michał Lenkiewicz - specjalista Enel-Sport.

Video

Klinika Marzeń powraca

Doświadczeni lekarze, sprzęt najwyższej jakości oraz zaangażowanie. Program, w którym lekarze Estell oraz Kliniki Stomatologicznej ENEL-MED pomagają potrzebującym profesjonalnej pomocy.

Video

Dba o zdrowie i atmosferę!

Piłkarska reprezentacja Polski przygotowuje się do meczu eliminacji Mistrzostw Świata z Kazachstanem. O zdrowie naszych „Orłów” dba dr Jacek Jaroszewski.

Video

Tak wygląda artroskopia biodra

Zobacz jak wygląda artroskopia stawu biodrowego. To skuteczna metoda leczenia schorzeń takich jak konflikt udowo panewkowy. VIDEO

Video

Nowoczesne metody chirurgii plastycznej

Postęp technologiczny daje specjalistom chirurgii plastycznej coraz większe możliwości a pacjentom coraz większą satysfakcję i bezpieczeństwo. 

Video

Ginekologia estetyczna dla młodej mamy

Po porodzie warto skonsultować swoje kłopoty z ginekologiem estetycznym. Pomoc znajdą kobiety, które ucierpiały w trakcie porodu lub czują dyskomfort.

Video

Operacje estetyczne brzucha

Jakiego rodzaju operacje wykonuje się na brzuch w medycynie estetycznej?Które kobiety zyskują na tych zabiegach najwięcej? Jakie są efekty i co trzeba brać pod uwagę?

Video

Wolumetria twarzy

Ten zabieg poprawia kształt policzka, wysmukla kości jarzmowe, unosi kąciki ust i poprawia wykonturowanie dolnego odcinka twarzy - mówi dr Katarzyna Rudolf-Urasińska.

Video

Łysienie i wypadanie włosów

Na kłopoty z włosami pomoże wizyta u dermatologa. Jak lekarz diagnozuje problem włosów i jak wygląda leczenie? Jakie zabiegi pomagają w walce o zdrowe i piękne włosy?

Video

Pomoc dla dojrzałych kobiet

Procesy starzenia obejmują także okolice intymne. Problemy nietrzymania moczu, wiotkości tkanek okolic intymnych czy sromu, można leczyć. Jak o siebie zadbać? Radzi specjalista medycyny estetycznej.

Video

Powiększanie piersi metodą endoskopową

Ta metoda pozwala na uniknięcie widocznych blizn przy powiększaniu piersi. Na czym polega tłumaczy dr n. med. Kamil Pietrasik z Kliniki Estell.

Video

Co się dzieje ze skórą podczas opalania?

Opalanie przyspieszanie starzenia się skóry, zmniejsza jej nawilżenie i zwiększa wydzielanie wolnych rodników. Zagrożeń jest więcej, jak z nimi walczyć?

Video

Zgrzytanie zębami? Zabiegi

Na bruksizm czyli nadmierne zgrzytanie zębami pomogą także zabiegi. O ich korzyściach mówi specjalista medycyny estetycznej, stomatolog dr Katarzyna Rudulf-Urasińska z kliniki Estell.

Video

Mała chirurgia estetyczna

Mała chirurgia estetyczna to zabiegi, które dziś można już wykonywać przy znieczuleniu miejscowym. Wśród nich operacje powiek, uszu czy usuwanie niewielkich defektów estetycznych.

Video

Medycyna estetyczna - nie tylko operacje

 - Mamy wielkie możliwości poprawy nawet drobnych spraw i nie jest to tylko strzykawka i igła - mówi dr n. med. Katarzyna Rudolf-Urasińska.

Video

Tenis: rozwój motoryczny

Trener przygotowania motorycznego pomaga młodym tenisistom. Zobacz jaką rolę pełni specjalista Eenl-sport na obozie tenisowym. Wyniki jego pracy pozwalają na optymalny rozwój. 

Video

Andrzej Bargiel: góra poczeka

Andrzej Bargiel zdobycie i zjazd na nartach z K2 musi odłożyć na kolejną wyprawę. Okoliczności nie pozwoliły na udany atak na szczyt. Opiekunem wyprawy jest klinika Enel-sport.

Video

Praca biurowa? Jak ćwiczyć?

Siedzący tryb pracy nie jest przyjazny dla Twojego kręgosłupa. Problemem jest szczególnie osłabienie mięśni brzucha i pośladków. Pomoże wykonywanie w domu kilku prostych ćwiczeń.

Video

Bieżnia antygrawitacyjna w rehabilitacji

Po zabiegach czy urazach bieżnia antygrawitayjna pozwala szybciej wrócić do zdrowia. Kosmiczna" technologia w Enel-sport.

Video

Czekolada. Jeść czy nie?

Czy wszechobecna czekolada to przysmak czy zagrożenie? Od czego zależy to, czy jest wartościowym smakołykiem, co powinna zawierać? Co dietetyk mówi o czekoladzie, jeść czy nie?

Video

Komu przydadzą się badania wysiłkowe?

Badania wysiłkowe to dobre przygotowanie do aktywności fizycznej. Dzięki zdobytej wiedzy, zyskują na nim także pacjenci kardiologiczni.

Video

Co jeść w ciąży?

Co kobieta powinna jeść podczas ciąży? Co może zaszkodzić? Dlaczego należy wykreślić z diety sushi? O zaleceniach dla kobiet w ciąży mówi dietetyk Natalia Torchała.

Video

Badanie USG tarczycy

Kiedy i w jaki sposób przeprowadza się badanie ultrasonograficzne tarczycy?Co daje badanie? Czy do badania USG trzeba się specjalnie przygotować?

Video

Co to jest dyskopatia? Co robić, czego unikać?

Czym jest dyskopatia? W jaki sposób możesz sobie pomóc? Czego  powinno się unikać? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Video

Skręcenie kostki: co robić?

Co robić by jak najszybciej wrócić do zdrowia po kontuzji stawu skokowego? - Ważne, żeby nie unieruchamiać kostki i szybko rozpoczać rehabilitację - mówi fizjoterapeuta mgr. Sebastian Olejniczak.

Video

Sterydy. Co grozi biorącym bez potrzeby?

Sterydy mogą pomagać w leczeniu ale ich używanie w innym celu niszczy zdrowie. Grozi między innymi impotencja i bezpłodność.

Video

Biopsja tarczycy

- Dzięki biopsji możemy badać, czy zmiany ogniskowe są łagodne czy złośliwe - mówi endokrynolog lek. Jarosław Kaznowski z poznańskiego Enel-med. Czym jest i jak wygląda biopsja?

Video

Jak unikać kontuzji przy bieganiu?

Jakie błędy często popełniają biegacze? Dlaczego nie warto biegać z bólem? O sposobach na zdrowe bieganie mówi fizjoterapeuta Sebastian Olejniczak.

Video

Zaparcia u dzieci - dieta

Co powinno jeść dziecko w przypadku zaparcia? Jakich produktów powinno się unikać? Kilka faktów, które powinien znać każdy rodzic przedstawia dietetyk mgr. Natalia Torchała.

Video

Choroby nowotworowe tarczycy

Endokrynolog o diagnostyce i rodzajach raka tarczycy. - Często rokowania są dobre, ważna jest wczesne wykrycie choroby - mówi lek. Jarosław Kaznowski.

Video

Leczenie jaskry

Jak leczy się jaskrę? Jakie są nowoczesne metody leczenia jaskry? Odpowiada specjalista okulistyki dr n. med. Marcin Jezierski z warszawskiego oddziału Zacisze.

Video

Jak ćwiczyć w biurze?

Praca biurowa nie jest wymarzonym zajęciem dla Twojego zdrowia. Jak ćwiczyć mięśnie karku podczas pracy przy biurku? Jak zadbać o siebie podczas długich godzin w biurze?

Video

Co to jest mezoterapia?

Mezoterapia to nieinwazyjna metoda stosowana do odmłodzenia, rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry. Jest polecana także w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry.

Video

Objawy i leczenie zapalenia zatok

Jak rozpoznać zapalenie zatok? O tym jak wygląda profesjonalne badanie i leczenie - mówi specjalista laryngologii lek. Robert Osmólski z Enel-med.

Video

Co to jest Cellular Matrix? Zobacz jak wygląda zabieg!

Prozdrowotny zabieg, który pomoże Ci zadbać o swoją twarz. Stymuluje produkcję kolagenu, wpływa na odnowienie skóry, jej koloryt i napięcie.

Video

Trening motoryczny dla dzieci. Im wcześniej tym lepiej!

Trening motoryczny dla dzieci już od szóstego roku życia, to lepsze zdrowie na przyszłość i dobre przygotowanie do życia sportowca.

Video

Zdrowe odchudzanie!

Jakie błędy najczęściej popełniamy przy odchudzaniu? O czym warto pamiętać gubiąc zbędne kilogramy? Jak zdrowo się odchudzać mówi dietetyk mgr Natalia Torchała.

Video

Stres? Niezdrowe myślenie!

Przyczyną stresu często jest niezdrowe myślenie. Czym jest i jak się z niego wyleczyć? Jak sobie radzić ze stresem mówi psycholog Karolina Dyrla-Mularczyk z poznańskiego Enel-med.

Video

Niechirurgiczny lifting twarzy - Ulthera

To jedyna dostępna nieinwazyjna terapią odmładzania skóry, wykorzystująca ultradźwięki. Zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia.

Video

Co jeść przy zatruciu?

Biegunka, ból, zmęczenie, często odwodnienie. Zatrucia pokarmowe zamieniają życie w koszmar, jak sobie z nimi radzić? Co i jak jeść po zatruciu - mówi dietetyk mgr Natalia Torchała.

Video

Lipoliza iniekcyjna - co to jest

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej. W jaki sposób rozpuszcza się tkanka tłuszczowa? Zobacz zabieg dr n. med. Krzysztofa Jakubowskiego z warszawskiej Kilikinki Etell.

Video

Co zyskują kobiety?

Wiesz jak ćwiczyć, ile ćwiczyć i zyskujesz motywatora. To jednak nie jedyne zalety zajęć z trenerem personalnym.  - Liczą się efekty, a te budują dobre samopoczucie mówi Robert Temczuk z Enel-sport.

Video

Badania genetyczne: dieta

Wiedza o tym co powinnaś jeść, to potężna broń w walce o zdrowie. Badania genetyczne pozwolą Ci sprawdzić co lubi a czego nie toleruje Twój organizm i dopasować odpowiednią dietę.

Video

Rwa kulszowa? Jak zmniejszyć ból?

Podawanie środków przeciwbólowych to tylko pudrowanie problemu. Co zrobić gdy musimy zmagać się z rwą kulszową? Jaka pozycja jest najlepsza?

Video

Rehabilitacja: nie tylko dla sportowców!

Pomóż sobie wrócić do zdrowia, cokolwiek robisz! Rehabilitacja pomaga każdemu, nie tylko zawodowym sportowcom. Dlaczego warto?

Video

Jak leczyć żylaki odbytu? Mówi dr hab. Łukasz Krokowicz

Czym są żylaki odbytu i jak trzeba je leczyć? Tej choroby nie wolno lekceważyć, dolegliwości mogą być mylące!

Video

Jak wspierać dziecko w sporcie? Rady psychologa

Dla Twojego dziecka wsparcie najbliższych jest bardzo ważne. Jak to robić, żeby nie spowodować niepotrzebnych problemów? Ważne są pozytywne emocje!

Video

Słoneczna łączka na każdą pogodę!

Gdy pogoda na dworze nie sprzyja słonecznym kąpielom jest inny, bezpieczny sposób na poprawę samopoczucia. Szczególnie w deszczowe dni!

Video

Migdałki. Co się dzieje z dzieckiem?

Powracające infekcje u dzieci, które zaczęły chodzić do żłobka czy przedszkola to zmora także dla rodziców. Często wiąże się to z przerostem migdałków.

Video

Trener personalny = lepsze efekty

Wsparcie pracy nad budową sylwetki. "Trener personalny dostosuje ćwiczenia do możliwości i sprawi, że efekty będą lepsze " mówi Robert Temczuk z Enel-sport.

Video

Relaks we dwoje: rytuał Hammam

Rytuał Hammam odżywia i wygładza skórę, oczyszcza organizm z toksyn i redukuje zmarszczki oraz cellulit. W Enel-sport polecany szczególnie dla par!

Video

Ćwiczenia podczas ciąży?

Ćwiczenia podczas ciąży to pomoc dla kręgosłupa, łagodzenie stresu i lepsze samopoczucie. - Łatwiej też dojść do formy po porodzie - mówi Milena Kowalczyk-Winogrodzka z Enel-sport.

Video

Nietrzymanie moczu? Pomagamy!

Poprawiamy komfort życia - mówi o laserowej metodzie leczenia specjalista ginekologii i medycyny estetycznej lek. Zdzisław Dubnicki z kliniki Estell.

Video

Co zyskuje kobieta po wizycie w Estell?

Zadbana kobieta, która pozbywa się mankamentów promieniuje pozytywną energią. Apelujemy także do panów, by zadbali o swoje skarby!

Video

Szeroki uśmiech w każdym wieku!

- Już nawet dwa implanty mogą pozwolić na odbudowę łuku zębowego i protezę, która się porządnie trzyma - mówi stomatolog lek. Sławomira Gontarczyk.

Video

Co to jest e-wizyta?

Możliwość kontaktu z lekarzem bez wychodzenia z domu, to najwygodniejszy sposób na konsultację. Dzięki nowoczesnej technologii zyskujesz specjalistów na wyciągnięcie ręki. Gdziekolwiek jesteś!

Video

Pierwsza w życiu wizyta u dentysty? Sześć miesięcy!

Zdrowe zęby dziecka to przez pierwsze lata zadanie dla Mamy i Taty. Pierwsza wizyta naszej pociechy u dentysty powinna nastąpić  po pół roku życia!

Video

Ubezpieczyć się wiosną!

Wiosenne pakiety w Enel-med to szansa na to by spać spokojniej i oszczędzić pieniądze. Monika Wilk z działu Ubezpieczeń Zdrowotnych opowiada jak korzystnie zadbać o zdrowie.

Video

Implanty: dlaczego, dla kogo?

Mozemy lepiej jeść i swobodniej się usmiechać. Implanty pełnią też inną istotną rolę, szczególnie dla osób starszych. Nowoczesna stomatologia pozwala pełniej cieszyć się życiem!

Video

Dziecko wybiło sobie ząb, co robić?

Aktywność fizyczna prowadzi do zdrowia naszych dzieci poprzez rozmaite przypadki i wypadki. Zdarza się, że dziecko traci nagle ząb, można go można uratować!

Video

Przyczyny bezsenności

Zdrowy, efektywny sen pozwala na dobre samopoczucie i aktywność, nieprzespane noce to kiepskie zdrowie i fatalny nastrój. Co sprawia, że nie można zasnąć? Jakie są przyczyny bezsenności?

Video

Alergiczne choroby oczu. Jak się leczyć?

Wiosna to czas, w którym alergików rozpoznaje się po oczach. Jak sobie radzić, mówi specjalista okulistyki dr n. med. Marcin Jezierski ze Szpitala Zacisze.

Video

Ginekologia estetyczna. Warto rozmawiać!

Ginekologia estetyczna dostrzega problemy, często nie kwalifikowane do leczenia chirurgicznego. Wpływają one jednak na samopoczucie i komfort życia.

POKAŻ WIĘCEJ
Pakiet Przegląd Zdrowia 24h

Pakiet Przegląd Zdrowia 24h

Kompleksowy przegląd zdrowia

W pędzie życia, obowiązków i spraw do załatwienia zapominamy o tym co najważniejsze, czyli o własnym zdrowiu. Realizacja pakietu "PRZEGLĄD ZDROWIA 24H" pozwala na chwilę zatrzymania pędu jaki na codzień nami kieruje, i poświęcenie czasu na sprawdzenie własnego organizmu. Badania pozwalają na ocenę ogólnego stanu zdrowia w zaledwie jedeń dzień, w jednym miejscu oraz komfortowych warunkach.

dowiedz się więcej
Pakiet Mężczyzna 24h

Pakiet Mężczyzna 24h

Kompleksowy przegląd zdrowia

Pakiet badań dedykowany wszystkim mężczyznom żyjącym intensywnie, którym w codziennym pędzie życia brakuje czasu na dokładne sprawdzenie swojego stanu zdrowia. Pakiet "MĘŻCZYZNA 24H" daje możliwość zrealizowania wielu badań i konsultacji w którkim czasie oraz w jednym miejscu, w komfortowych warunkach. Nad ułożeniem harmonogramu dnia badań oraz nad jego przebiegiem czuwa indywidualny dedykowany opiekun.

dowiedz się więcej
Pakiet Kobieta 24h

Pakiet Kobieta 24h

Kompleksowy przegląd zdrowia

Pakiet badań dedykowany wszystkim kobietom żyjącym intensywnie, którym w codziennym pędzie życia brakuje czasu na dokładne sprawdzenie swojego stanu zdrowia. Pakiet "KOBIETA 24H" daje możliwość zrealizowania wielu badań i konsultacji w którkim czasie oraz w jednym miejscu, w komfortowych warunkach. Nad ułożeniem harmonogramu dnia badań oraz nad jego przebiegiem czuwa indywidualny dedykowany opiekun.

dowiedz się więcej