Jak leczyć żylaki odbytu? Mówi dr hab. Łukasz Krokowicz
12.05.2017

Jak leczyć żylaki odbytu? Mówi dr hab. Łukasz Krokowicz

Czym są żylaki odbytu, dlaczego nie wolno ich lekceważyć i jak trzeba je leczyć, mówi dr hab. Łukasz Krokowicz. Jeśli masz kłopoty, nie ma co się sie zastanawiać, warto jak najszybciej zadbać o własne zdrowie. 

dr hab. Łukasz Krokowicz. Specjalista chirurgii ogólnej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Od początku kariery zawodowej związany z Katedrą i Kliniką Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego 
w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał na licznych kursach i stażach naukowych w kraju i zagranicą m.in. 18 miesięcznym stypendium naukowym w znanym z pierwszego przeszczepu twarzy Departamencie Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Cleveland Clinic w Stanach Zjednoczonych.
W 2010 roku obronił rozprawę doktorską pt. „Wpływ terapii zewnątrzustrojową falą uderzeniową (ESWT) na mikrokrążenie oraz interakcje pomiędzy leukocytami a śródbłonkiem małych naczyń w odnerwionym płacie mięśniowym”, której promotorem była profesor Maria Siemionow.

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i proktologii. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Klubu Koloproktologii. Autor i współautor przeszło 30. publikacji, rozdziałów książek oraz przeszło 50 doniesień zjazdowych.

Prywatnie uprawia crossfit, snowboard i jest miłośnikiem turystyki motocyklowej. 

 

 

 

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

Pakiet zdrowy mężczyzna

sprawdź szczegóły ico

Pakiet zdrowa kobieta