Walentynki: zapomnij o dolinie łez
13.02.2018

Walentynki: zapomnij o dolinie łez

Nasz pomysł na walentynki to zniżka w klinice Estell. Zabiegi modelująco-odmładzające preparatami na bazie kwasu hialuronowego i likwidacja zmarszczek. Zapomnij o dolinie łez!

Zmarszczki i bruzdy

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Zabiegi są bezpieczne dla organizmu i niezwykle skuteczne.

Dzięki zastosowaniu podskórnie tych preparatów możemy w bardzo skuteczny i naturalny sposób zlikwidować zmarszczki i bruzdy. W zależności od indywidualnego problemu pacjenta stosowane są różne techniki podawania preparatów; od minimalnych wkłuć na dużych obszarach (podobnie jak przy mezoterapii), przez tradycyjne wstrzyknięcie preparatu w odpowiednie miejsca po zastosowanie tzw. kaniuli przez które podawany jest wypełniacz.
Niezależnie od zastosowanej metody zabieg jest względnie bezbolesny i może ale nie musi być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym z zastosowaniem kremów znieczulających lub iniekcji.

Dolina łez

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego to między innymi wypełnienie „doliny łez" kwasem hialuronowym. Zabieg ma na celu zlikwidowanie „worków” i cieni pod oczami, które nadają twarzy smutny i zmęczony wyraz.W procesie starzenia okolicy oczu powstaje zanik tkanki podskórnej oraz wiotczenie skóry. Zanika naturalna podściółka tłuszczowa, przez co zapadają się pewne rejony twarzy, najczęściej okolica oczodołu i przyśrodkowa część policzków. Zagłębienia te nadają twarzy bardzo smutny i zmęczony wyraz. Aby zlikwidować ten efekt stosuje się preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które wypełniają powstałe w procesie starzenia ubytki tkanki, a jednocześnie eliminują widoczne cienie pod oczami.  

Jak wygląda zabieg ?

Zniżka na zabiegi modelująco-odmładzające preparatami na bazie kwasu hialuronowego oraz likwidację zmarszczek (botox i wypełniacze) jest polecana w Klinice Estell do 15. lutego 2018r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

Konsultacja lekarza medycyny estetycznej

sprawdź szczegóły ico

Konsultacja kosmetologa

sprawdź szczegóły ico

Skóra dogłębnie nawilżona - pakiet