Trwałe usuwanie owłosienia
03.10.2017

Trwałe usuwanie owłosienia

Problem nadmienrego owłosienia nie musi być powodem do kompleksów. Jak pozbyć się go z okolic twarzy, bikini czy innych części ciała?

Epilacja to trwałe usuwanie owłosienia, które może być wykonywane przy użyciu diodowego lasera medycznego Vectus o długości fali 810 nm. Jako jedyny na świecie jest on wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel, który posiada certyfikat FDA potwierdzający jego skuteczność. Przed zabiegiem przykłada się go do skóry w miejscu, z którego będzie usuwane owłosienie. Na podstawie odczytu poziomu melaniny aparat automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem wpływającym na skuteczność zabiegu jest opatentowana technologia Photon Recyclism. To ponowne wykorzystanie światła, które w naturalny sposób odbija się od skóry. Tym samym energia emitowana przez laser wykorzystywana jest efektywniej, a skuteczność procedury znacznie wzrasta. Laser diodowy Vectus jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać epilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut. Skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie odczuwalność ciepła jest minimalna.  Dzięki zastosowaniu tak innowacyjnego aparatu zabiegi epilacji są stosunkowo bezbolesne i bardzo szybkie. Zabieg wykonuje się w Klinice Estell.

Wskazania do zabiegu: nadmierne owłosienie okolicy twarzy, bikini i pozostałych części ciała.

 

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

konsultacja kosmetologa

sprawdź szczegóły ico

peeling st. melo + maska

sprawdź szczegóły ico

zabieg złuszczający silkpeel