Tak wygląda trening motoryczny dla dzieci
24.07.2017

Tak wygląda trening motoryczny dla dzieci

Prawidłowy rozwój fizyczny młodych sportowców to bezpieczne wprowadzenie w świat sportu. Zajęcia obejmują też specjalistyczny rozwój w kierunku wybranej dyscypliny. O Akademii Treningu Motorycznego mówi Remigiusz Rzepka, specjalista Enel-sport.

 Zajęcia Akademii Treningu Motorycznego dla dzieci to inicjatywa Enel-sport, która pozwala rozwijać młodych sportowców w oparciu o wiedzę i doświadczenie uznanych specjalistów. - Staramy się optymalnie wykorzystać potencjał ruchowy dzieci i bezpiecznie wprowadzić je w świat sportu - mówi Remigiusz Rzepka. Specjalista Enel-sport w Akademii kładzie nacisk także na kształcenie cech pożądanych w wybranej dycyplinie. Przykładowo, zajęcia dla młodych adeptów tenisa kształcą umiejętności potrzebne na korcie takie jak decyzyjność czy szybkość reakcji. 

W ramach treningu motorycznego poprawiane są cechy takie jak szybkość, zwinność czy koordynacja. Kandydaci na gwiazdy sportowych aren korzystają z wysokiej jakości sprzętu i są pod opieką profesjonalnej i doświadczonej kadry. Zdrowie, prawidłowy rozwój i postępy są na bieżąco monitorowane. Zobacz jak wyglądają zajęcia.

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

Dziecko predyspozycje sportowe

sprawdź szczegóły ico

Konsultacja ortopedy dzieci

sprawdź szczegóły ico

Konsultacja profesorska ortopedy dzieci