Stop! Jeden dzień na badania!
09.09.2017

Stop! Jeden dzień na badania!

Kobiety, które żyją intensywnie często nie mają czasu na badania stanu zdrowia.Warto zatrzymać się w biegu na jeden dzień i wykonać najważniejsze badania w jeden dzień.

Kto żyje szybko i intensywnie musi liczyć się z większym ryzykiem utraty zdrowia. Tym bardziej, że codzienny pęd zdarzeń często nie pozwala właściwie o siebie zadbać. Badania nie muszą jednak zabierać Ci wielu dni podróżowania po różnych szpitalach i klinikach. Wystarczy dzień w jednym miejscu, w którym zaplanujesz gruntowne sprawdzenie stanu swojego zdrowia. W ramach pakietu Kobieta 24h prześwietlasz swój organizm i zdobywasz wiedzę, która może uratować Twoje zdrowie, a może i życie. W wybranym oddziale Enel-med będziesz miała zaplanowane  najważniejsze badania w ciągu jednego dnia.

Badania dla Kobiet

W pakiecie Kobieta 24h przeprowadzane są badania:

Morfologia z rozmazem automatycznym, Białko C-reaktywne [CRP]- ilościowe, Sód w surowicy, Potas w surowicy, Magnez w surowicy, Wapń całkowity w surowicy, Aminotransferaza alaninowa (ALT), Aminotransferaza asparaginianowa (AST), Glukoza, Kreatynina w surowicy, Kwas moczowy w surowicy, Mocznik w surowicy, Mocz-badanie ogólne, Tyreotropina (TSH) trzeciej generacji, Lipidogram (CHOL, HDL, TG, LDL-wyl), Czas trombinowy (TT) w osoczu, Czas protrombinowy (PT) / wskaźnik Quicka, INR,  Czas koalinowo-kefalinowy APTT, Fibrynogen, Kortyzol rano, Prolaktyna (PRL), USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG ginekologiczne TV, USG piersi, RTG klatki piersiowej, EKG spoczynkowe (badanie + opis), USG Echo serca, Cytologia ginekologiczna, Konsultacja ginekologa, Konsultacja kardiologa, Konsultacja okulisty, Wizyta podsumowująca u internisty prowadzącego (60 minut), Indywidualna opieka Specjalisty ds. Programów Profilaktycznych.

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

mężczyzna 24h

sprawdź szczegóły ico

pakiet coś dla ciała