Regeneracja!!!
30.09.2017

Regeneracja!!!

Regeneracja jest przy aktywności fizycznej niezwykle ważna. Im poważniej traktujesz sport, tym większą wagę musisz przykładać do odpowiedniej dawki i formy odpoczynku.

 Kto złapał sportowego bakcyla, swoją dawkę aktywności wykonuje czasem bez odpowiedniej regenaracji. Niedosypianie, brak odpowiedniej diety i suplementacji, brak rozciągania i ćwiczeń także po wysiłku. - Młody organizm wiele zniesie, ale przyjdzie czas, że trzeba będzie za to zapłacić - mówił Remigiusz Rzepka w Polskim Radiu. Specjalista Enel-Sport  zdradził kilka "domowych" sposóbów na odpowiednią regenerację. Jej brak nie poprawi ani wyników ani zdrowia. - Ważne jest także nawadnianie i odpowiednia dieta: zbilansowanie kaloryczne, które uwzględni nasze potrzeby wzmożone aktywnością fizyczną - mówi Marek Rzepka, który pracuje nad przygotowaniem fizycznym między innymi piłkarskiej reprezentacji Polski.

Marka Rzepki możesz posłuchać tutaj. Specjalista Enel-Sport był gościem w audycji "Biegam bo lubię" w radiowej "Trójce". 

 

Link do audycji:http://www.polskieradio.pl/9/557/Artykul/1868638,Chcesz-osiagac-lepsze-wyniki-Nie-zapominaj-o-regeneracji

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

kriokomora - jedno wejście

sprawdź szczegóły ico

masaż gorącymi kamieniami

sprawdź szczegóły ico

rytuał hammam