NIC CIĘ NIE POKONA
12.09.2017

NIC CIĘ NIE POKONA

Z początkiem września wystartowała kampania „Nic Cię nie pokona” Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport . Twarzą kampanii został Andrzej Bargiel, wybitny polski narciarz, himalaista, którego pasją jest zdobywanie najwyższych szczytów na świecie i zjazd z nich na nartach.

Dzięki pracy profesjonalistów ból nikogo nie pokona, kontuzje nie spowodują zaprzepaszczenia sportowych marzeń a profilaktyka i dobre przygotowanie będą stanowić ważne aspekty przy aktywnym trybie życia. Kampania NIC CIĘ NIE POKONA skierowana jest do wszystkich Polaków, niezależnie czy jesteś po operacji, jesteś amatorem sportu czy też zawodowcem.

Lekarze Enel-sport dbali o zdrowie Andrzeja Bargiela podczas jego najniebezpieczniejszych wypraw. Zadania jakich się podjął były skrajnie ambitnymi celami, stanowiły więc wyzwanie także dla lekarzy i trenerów Enel-Sport. Swoją postawą Andrzej zasłużył na  szacunek, realizując swoje cele pokazał też, że nie można przedkładać ambicji ponad zdrowie, zarówno swoje, jak i ekipy. Współpraca z Andrzejem Bargielem pokazuje, że zarówno w przypadku niebezpiecznych ścian ośmiotysięczników, jak i osiedlowego boiska, wiesz, że nic Cię nie pokona.

- Andrzej Bargiel dokonuje rzeczy niemożliwych i unikatowych w skali globalnej przy wrodzonej skromności i mądrości, a Enel-Sport to opiekun medyczny odpowiedzialnych sportowców – mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Grupy ENEL-MED, właściciel marki Enel-Sport.

- To dla mnie duże wyróżnienie, że klinika Enel-Sport wybrała mnie jako osobę reprezentującą swoją nową kampanię - mówi Andrzej Bargiel -. Współpracowaliśmy ze sobą podczas moich przygotowań do poprzednich wypraw i mogę śmiało powiedzieć, że kadrę Enel-Sport tworzą najlepsi specjaliści w kraju. Kampania NIC CIĘ NIE POKONA ma pokazać, że dzięki pomocy profesjonalistów z Enel-Sport, nie trzeba rezygnować ze swoich marzeń i pasji - mówi sportowiec.

Andrzej Bargiel - wybitny polski narciarz, wielokrotny mistrz polski w skialpiniźmie. Twórca projektu Hic Sunt Leones zakładającego zjazd na nartach z najwyższych gór świata. Jako pierwszy pokonał w ten sposób m.in. Broad Peak. Łącznie zjechał z 3 ośmiotysięczników - Shishapangma, Manaslu i Broad Peak. Bargiel pobił również rekord w zdobyciu Śnieżnej Pantery (pięć siedmiotysięczników byłego Związku Radzieckiego). Wspinaczka i zjazd ze wszystkich pięciu szczytów zajęły mu tylko 30 dni. 

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

konsultacja ortopedy

sprawdź szczegóły ico

medycyna sportowa