Michał Kucharczyk wrócił do zdrowia!
19.07.2017

Michał Kucharczyk wrócił do zdrowia!

Napastnik Legii Michał Kucharczyk po operacji i rehabilitacji w Enel-sport wrócił do zdrowia. Snajper mistrzów Polski strzelił w środę dwa gole w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Kucharczyk przed ostatnim, decydującym meczem poprzedniego sezonu ekstraklasy przeszedł operację. Gra w tamtym spotkaniu była narażaniem się na poważną kontuzję. - Było to wycięcie ciała Hoffa i wyczyszczenie łąkotki. Zabieg przeprowadzili świetni lekarze, nawet w trakcie operacji rozmawiali ze mną i wiedziałem co się na bieżąco dzieje - mówił po wszystkim Kucharczyk. - Zdaniem lekarzy jakieś 5-6 tygodni i będę mógł wrócić do treningów z drużyną. Wcześniej czeka mnie rehabilitacja w Enel-sport i zajęcia indywidualne - deklarował zawodnik i tak też się stało. Nie dość, że „Kuchy King” wrócił do zdrowia, to znów czaruje swoich kibiców. Tym razem dwa gole Kucharczyk strzelił w meczu eliminacji Ligi Mistrzów z z fińskim Mariehamn.

Piłkarzem Legii zajmowali się specjaliści Enel-sport - dr n. med. Jacek Jaroszewski i lek. Maciej Tabiszewski. Kluczowa w udanym powrocie do formy była także rehabilitacja, którą piłkarz przechodził w warszawskim oddziale Enel-sport. Efekty pracy sztabu medycznego i piłkarza są już widoczne na boisku.

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

konsultacja ortopedy

sprawdź szczegóły ico

medycyna sportowa