Klinika Marzeń powraca
05.09.2017

Klinika Marzeń powraca

Doświadczeni lekarze, sprzęt najwyższej jakości oraz zaangażowanie i empatia. Tak w kilku słowach można opisać „Klinikę Marzeń”, czyli program, w którym lekarze kliniki ESTELL oraz Kliniki Stomatologicznej ENEL-MED pomagają pacjentkom potrzebującym profesjonalnej pomocy w zakresie medycyny estetycznej.

Wiosenna odsłona programu biła rekordy popularności. Ogromny sukces Kliniki Marzeń, której premiera miała miejsce w maju tego roku zaowocowała II emisją programu. Odcinki można oglądać od września na TVN Style w każdy poniedziałek o godz. 21:25.

W pierwszej serii programu poznaliśmy 8 wyjątkowych kobiet. Każda z nich miała za sobą ciężkie chwile, które zostawiły ślad na ich wyglądzie. Bohaterki nie zgłosiły się do programu samodzielnie, była to niespodzianka przygotowana przez ich najbliższych. Reakcja bohaterek pokazuje, że rozwiązanie problemów natury medyczno-estetycznych, to jeden z najpiękniejszych prezentów. Udział w „Klinice marzeń” pozwolił im na nowo odkryć swoją kobiecość i uwierzyć w siebie.

Pan Grzegorz, były saper na misji w Afganistanie, prywatny detektyw obecnie, postanowił zgłosić do programu swoją żonę pragnąc zrobić jej niespodziankę. Pani Justyna, ciężko przeżyła utratę upragnionej córki. W efekcie zmagała się też z problemem podkrążonych i zapadniętych oczodołów, zmarszczkami na twarzy oraz estetyką uzębienia.

W zakresie stomatologii:

W zakresie medycyny estetycznej:

Speły się marzenia pani Justyny, której przywrócono zdrowy i młodszy wygląd twarzy oraz podarowano przepiękny, biały, uśmiech, którym może cieszyć się przez długie lata. Kolejny odcinek Kliniki Marzeń już 11. września. 

 

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

Pakiet podstawowy onkologiczny dla kobiet

sprawdź szczegóły ico

Pakiet rozszerzony onkologiczny dla mężczyzn

sprawdź szczegóły ico

nietolerancje pokarmowe

sprawdź szczegóły ico

predyspozycje sportowe