Jak biegać lepiej?
28.06.2017

Jak biegać lepiej?

Specjalista Enel-sport, trener przygotowana fizycznego piłkarskiej Reprezentacji Polski dr Remigiusz Rzepka pojawi się w czwartek o 17.20 w paśmie Zapraszamy do Trójki, w audycji "Biegam bo lubię". Będzie mówić o tym, jak amatorzy biegania mogą poprawić swoje wyniki.

Amatorskie bieganie to dziś hobby i pasja wielu z nas. Specjalista Enel-sport będzie starał sie pomóc właśnie biegaczom amatorom. - Będzie opowiadał o tym jak sprawić, żeby trening amatorów biegania był wydajniejszy i poprawiał możliwości i wyniki. Dr Rzepka podchodzi do sprawy bardzo metodcznie i rzeczowo, mam nadzieję, że słuchacze bedą zadowoleni - mówi Krzysztof Łoniewski, prowadzący program.

W audycjach Biegam Bo Lubię pojawiali się już wcześniej  m.in. dietetyk sportu Urszula Somow i ortopeda Maciej Tabiszewski z Enel-sport.  - Poruszamy szerokie spektrum spraw związanych z bieganiem, w tym profesjonalnego treningu, ortopedii czy dietetyki. Staramy się pomagać biegaczom amatorom, których w Polsce jest coraz więcej - mówi Łoniewski, który audycję współprowadzi z lekkoatletą, byłym mistrzem Europy - Pawłem Januszewskim. Początek programu w czwartek o 17.20 na antenie radiowej "Trójki".

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

kriokomora - jedno wejście

sprawdź szczegóły ico

masaż gorącymi kamieniami

sprawdź szczegóły ico

rytuał hammam