Ginekologia estetyczna. Warto rozmawiać!
05.04.2017

Ginekologia estetyczna. Warto rozmawiać!

- Pomagamy kobietom z ich problemami nie dostrzeganymi wcześniej przez lekarzy i partnerów. Panie coraz częściej ośmielają się konsultować z nami i leczyć w sprawach, których nigdy nie poruszały - mówi lek. med. Zdzisław Dubnicki, specjalista ginekologii i medycyny estetycznej Estell. Czym jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna to nowoczesna gałąź medycyny. Dostrzega problemy, których lekarze często nie kwalifikują do leczenia chirurgicznego czy farmakologicznego. Wpływają one jednak na samopoczucie i komfort życia. Specjaliści ginekologii estetycznej leczą kobiety, które ośmielają się porozmawiać o swoich problemach i chcą zadbać o siebie.

 

lek. med. Zdzisław DubnickiUkończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, a także Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu ginekologii i położnictwa, ultrasonografii, uroginekologii, zabiegowych technik endoskopowych, a także z dziedziny laseroterapii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej i naprawczej.

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

Konsultacja lekarza ginekologii estetycznej

sprawdź szczegóły ico

Naturalne piękno