Ginekologia estetyczna: pomaga kobietom
07.12.2017

Ginekologia estetyczna: pomaga kobietom

Nietrzymanie moczu to tylko jeden z zakresów leczenia w gabinecie ginekologii estetycznej. Specjaliści pomagają kobietom, które przez lata nieskutecznie walczyły z intymnymi problemami.

Z czym najczęściej zgłaszają się pacjentki? Jaki jest zakres pomocy i leczenia ginekologii estetycznej. Kto powinien zgłosić się do specjalisty? Odpowiada certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i ginekolog, lek. med. Zdzisław Dubnicki z Kliniki Estell.

LEK. MED. ZDZISŁAW DUBNICKI: Specjalista ginekologii i położnictwa, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, a także Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu ginekologii i położnictwa, ultrasonografii, uroginekologii, zabiegowych technik endoskopowych, a także z dziedziny laseroterapii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej i naprawczej oraz medycyny przeciwstarzeniowej

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

przed wielkim wyjściem

sprawdź szczegóły ico

coś dla ciała