Choroby nowotworowe tarczycy
03.07.2017

Choroby nowotworowe tarczycy

Specjalista endokrynologii opisuje diagnostykę i rodzaje chorób nowotworowych tarczycy. - Często rokowania są dobre, liczy się wczesne wykrycie choroby - mówi lek. Jarosław Kaznowski.

Kiedy warto się badać? Jakie są rodzaje raka tarczycy i jak wygląda terapia? Jakie są rokowania? O raku tarczycy mówi specjalista endokrynologii z poznańskiego oddziału Enel-med lek. Jarosław Kaznowski.

 

lek. Jarosław Kaznowski:Starszy Asystent Oddziału Klinicznego Endokrynologii, Przemiany Materii i  Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu. Specjalista chorób wewnętrznych specjalizujący się w endokrynologii. Autor i współautor  licznych doniesień zjazdowych, prac naukowych z zakresu endokrynologii, medycyny nuklearnej i onkologii endokrynologicznej. Uczestnik wielu konferencji naukowych z zakresu endokrynologii.Certyfikowany ultrasonografista- uczestnik kursu usg tarczycy organizowanego przez Polskie Towarzystwo Biopsji Narządowej we współpracy z Polskim Towarzystwem Tyreologicznym.

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

Pakiet podstawowy onkologiczny dla kobiet

sprawdź szczegóły ico

Pakiet rozszerzony onkologiczny dla mężczyzn

sprawdź szczegóły ico

nietolerancje pokarmowe

sprawdź szczegóły ico

predyspozycje sportowe