Aktywne lato w mieście
09.07.2017

Aktywne lato w mieście

 Lato mieście takim jak Warszawa czy Łódź można dobrze wykorzystać. Jednym z pomysłów na aktywne spędzenie czasu może być trening motoryczny pod okiem specjalisty.

Lato kojarzy nam się z czasem wakacji i odpoczynku. Gdy jednak jesteśmy w mieście warto zadbać o to, by na wakacjach czuć się i wyglądać dobrze. Trening motoryczny poprawia formę i zdrowie, proces jest kontrolowany przez specjalistę. Trener motoryczny skupia się na poprawie takich cech, jak: szybkość, siła, zwinność, gibkość, skoczność, koordynacja czy stabilność. Zajęcia są przez to korzystne także jeśli uprawiasz jakąś dyscyplinę sportu czy dochodzisz do zdrowia. Trening motoryczny jest integralną częścią procesu rehabilitacji i jednym z ostatnich etapów przed powrotem do pełnej aktywności.

W treningu motorycznym ważne jest prowadzenie przez profesjonalnego trenera. Jedną z takich osób jest członek sztabu medycznego piłkarskiej reprezentacji Polski - Marek Rzepka. Trener przygotowania motorycznego w Enel-sport zajmie się w lipcu grupą chętnych, którzy lato chcą dobrze wykorzystać. Spotkanie organizacyjne już 11. lipca, więcej szczegółów znajdziesz tutaj. Trening motoryczny nie ma ograniczeń wiekowych!

Niezależnie gdzie mieszkasz, nie traktuj lata tylko jako okazji do błogiego lenistwa lub żmudnej pracy. O tej porze roku nawet w mieście można poprawiać formę i nadrabiać zaległości. Na początek dobrze jest poprosić specjalistę o indywidualną dignozę stanu zdrowia. Każdy trening powinien być dopasowany do możliwości organizmu. 

Do góry strony

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

sprawdź szczegóły ico

kriokomora - jedno wejście

sprawdź szczegóły ico

masaż gorącymi kamieniami

sprawdź szczegóły ico

rytuał hammam